Torsten Renqvist oljemålning

173878

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Utan titel, signerad T.R , olja på pannå, 35x47 cm

Konst, Måleri

Torsten Renqvist oljemålning

Budhistorik (8 bud)
670604
5 000
658871
4 800
670602
4 600
658871
4 400
670601
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.