Rune Jansson oljemålning

173875

JANSSON, Rune (född 1918): Komposition, signerad Rune Jansson -54, olja på duk, 50x61 cm

Lagning

Konst

Rune Jansson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
670472
6 000
670466
4 600
658722
2 600
658721
658720

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.