Olle Bonnier färglitografi

173874

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier numrerad 83/150?, färglitografi, 49x35 cm

Olle Bonnier färglitografi

Budhistorik (1 bud)

670628
2013-03-12 20:40:43

2013-03-12 kl 20:50
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.