Oidentifierad konstnär oljemålning

173873

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Kustmotiv, signerad, olja på duk, 39x59 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
670643
3 800
670605
3 600
670603
3 400
670600
3 200
670599
2 600

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.