Kuniioshi träsnitt

173872

KUNIYOSHI, Utagawa (1797-1861): 2 st., Skådespelare, signerade Ichiyusai Kunioshi ga med kiri-sigill, träsnitt i obanformat 35,5x24,5 cm

Hål, fläckar, lagningar

Orientaliskt, Konst

Kuniioshi träsnitt

Budhistorik (1 bud)

657953
2013-03-04 22:04:30

2013-03-10 kl 20:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.