Japanska träsnitt

173868

TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864), 2 st: Skådespelare, signerade Toyokuni ga, obanformat, träsnitt, ca 33 resp 34x24 cm vardera

Fläckar, hål, lagningar

Orientaliskt, Konst

Japanska träsnitt

Budhistorik (8 bud)
661324
750
667133
700
661324
550
667128
500
661324
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.