Leif Johansson oljemålning

173867

JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt landskap, signerad Leif Johansson, olja på duk, 140x90 cm

Konst

Leif Johansson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
670633
6 200
670625
6 000
670631
6 000
670625
5 800
670622
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.