Roland Svensson färgserigrafi

173861

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Norrfjärden i april månad Möja", signerad o daterad Roland S -97, färgserigrafi, 168/250, 55x40 cm

Roland Svensson färgserigrafi
Budhistorik (9 bud)
668971
1 800
668363
1 700
667940
1 600
667940
665469

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.