Fåtölj Le Corbusier

173855

FÅTÖLJ, "LC 2", efter Le Corbusier, krom och svart skinn

Bruksskick, slitage

Fåtölj Le Corbusier

Budhistorik (9 bud)
677651
1 700
677597
1 600
675559
675558
1 400
673299

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.