Ritbestick och linjaler

173849

NAVIGATIONSTILLBEHÖR, slutet 1800-1900-talets början, Capt. Fields parallell- och rullinjal, längd 46 resp. 53 cm, ritbestick, två etuier, delvis med benskaft

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Ritbestick och linjaler

Budhistorik (4 bud)

687331
1 800
678777
1 700
678636
1 600
675902

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.