Tommy Östmar grafikmapp Prov.C.Höglund

173848

ÖSTMAR, Tommy (född 1934): Mapp: "Groucho Chico Harpo Marx", signerade och numrerade Tommy Östmar 13/25, 6 st., grafiska blad, bladstorlek 45x31 cm; oramade

Budhistorik (5 bud)
681464
900
681462
850
681443
672744
450
671294

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.