Hydrometer med tillbehör

173846

SIKES HYDROMETER, signerad Joseph Long (verksam 1820-60), London, mässing, med termometer i ben samt två räknestickor i buxbom, i etui av mahogny, höjd 5, 24x10,5 cm

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Hydrometer med tillbehör

Budhistorik (10 bud)
687625
2 600
687728
2 600
687625
2 400
682337
687616

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.