Parvaser i glas Vicke Lindstrand för Orrefors

173836

VASER, 1 par, Vicke Lindstrand, Orrefors 1930-tal, slipad dekor av slingor, svart fotklack, signerade Of LA 409/4 B, höjd 19 cm

Glas, Konstglas

Budhistorik (3 bud)

670486
660380
658201

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.