Vas i glas Vicke Lindstrand

173834

VAS, glas, "I fiskehamnen", Vicke Lindstrand, Kosta 1950-tal, graverad, slipad och blästrad dekor av båt i hamn och fisknät, signerad LG 166, höjd 32 cm

Glas, Konstglas

Vas i glas Vicke Lindstrand

Budhistorik (6 bud)
670453
1 400
669479
1 300
669478
850
668703
668575

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.