Jon Loman oljemålning

173822

LOMAN, Jon (1885-1936): Landskap, signerad Jon Loman, olja på duk, 27x30 cm

Konst, Måleri

Jon Loman oljemålning

Budhistorik

2013-03-12 kl 20:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.