Peter Dahl färglitografi

173819

DAHL, Peter (född 1934): "Disco", signerad och numrerad Peter Dahl 185/300, färglitografi, 89x61 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (14 bud)
670546
1 300
670270
670532
670270
670420

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.