Akke Kumlien oljemålning

173814

KUMLIEN, Akke (1884-1949): Landskap med vatten, monogramsignerad, olja på pannå, 36x29 cm, med dedikation från Akke Kumlien

Konst, Måleri

Akke Kumlien oljemålning

Budhistorik (9 bud)
668837
1 300
657746
657746
668835
657746
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.