Herman Södersten oljemålning

173789

SÖDERSTEN, Herman (1862-1926): Skogslandskap, signerad AH Södersten-87, olja på duk, 31x43 cm

Konst, Måleri

Herman Södersten oljemålning

Budhistorik (4 bud)

668922
700
668286
650
668286
658127

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.