Oidentifierad konstnär akvareller

173788

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 st, Stockholmsmotiv, signerade E. Mr, akvareller, 24,5x35,5 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
697680
1 400
697588
697468
697105
850
688730

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.