Arne Tengblad skulptur

173787

TENGBLAD, Arne (född 1927): "Aproch", signerad Arne Tengblad, numrerad, 9/11, mässing, höjd 38,5x39 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären

Konst, Skulptur

Arne Tengblad skulptur

Budhistorik (9 bud)
666103
1 300
666102
666101
666099
666097
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.