Johan Ivar Berg oljemålning

173786

BERG, John Ivar (1916-2003): "Älghornsbräken från botaniska trädgården Madeira", monogramsignerad JIB, olja på duk, 60x44 cm

Konst, Måleri

Johan Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

668723
668389

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.