Vätskekompass

173784

VÄTSKEKOMPASS, 1900-talets första del, signerad signerad Husun, Henry Hughes & Son, London, nr 10070, mässing, med kardanupphängning, diameter 13,5 cm, i träfodral

Fodralet ej tillhörande

Nautica/Technica

Vätskekompass

Budhistorik (11 bud)
687698
750
687454
700
687604
700
687454
650
687119
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.