John Ivar Berg oljemålning

173783

BERG, John Ivar (1916-2003): Strandbild, Holm Hällar Gotland, monogramsignerad JIB, olja på duk, 58x72 cm

Konst, Måleri

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
668061
3 800
668826
3 600
668061
3 200
667249
667168
2 800

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.