Pierre Daboval oljemålning

173775

DABOVAL, Pierre (född 1918): Interiör med ätande kvinna, signerad och daterad P Daboval 54, olja på duk, 55x38 cm

Färgbortfall och krakelyrer

Konst, Måleri

Pierre Daboval oljemålning
Budhistorik

2013-03-10 kl 19:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.