Jens Christian Bennedsen

173769

BENNEDSEN, Jens Christian (1893-1967): Himmelsberget-Danmark, signerad, olja på duk, 70x99 cm

Konst, Måleri

Jens Christian Bennedsen

Budhistorik (3 bud)

667088
666749
500
656181

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.