Peter Dahl bok

173768

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans epistlar, bok i bibliofilupplaga, 1984, signerade och numrerad Peter Dahl 282/350, grönt skinnband i clothbox

Den tillhörande litografien medföljer

Böcker/Kartor

Peter Dahl bok
Budhistorik (7 bud)
666110
666138
1 400
666110
658976
658975

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.