Fällbord från 1800-talet

173762

FÄLLBORD, 1800-tal, kinesiserande dekor, pärlemorinläggning, höjd 74x51x51 cm

Skador

Fällbord från 1800-talet

Budhistorik (1 bud)

672116
2013-03-13 20:01:30

2013-03-13 kl 20:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.