Bengt Lindström färgetsning

173756

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008):"Öppen stad", signerad Lindström, 84/99, färgetsning, 65x49 cm, rammått 96x75 cm

Bengt Lindström färgetsning
Budhistorik (5 bud)
668904
668902
900
662834
850
658155
658153

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.