Ryan serigrafi

173738

RYAN, Richard (född 1974): "Thelma at Brodway " ur Manhattan in fashion, signerad och numrerad Ryan 96/350, färgserigrafi, 62x48 cm

Ryan serigrafi
Budhistorik (3 bud)

658494
668874
658494

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.