Ryan serigrafi

173735

RYAN, Richard (född 1974): "Red dress" ur Manhattan in fashion, signerad och numrerad Ryan 96/350, färgserigrafi, 62x48 cm

Ryan serigrafi
Budhistorik (12 bud)
669189
1 700
669185
1 600
669187
1 600
669185
669167
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.