Ryan serigrafi

173734

RYAN, Richard (född 1974): "Village Cigars " ur Manhattan in fashion, signerad och numrerad Ryan 96/350, färgserigrafi, 62x48 cm

Ryan serigrafi
Budhistorik (3 bud)

666821
665262
950
657212

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.