Torrkompass

173733

TORRKOMPASS, 1800-talets andra hälft, signerad Georg Hechelmann, Hamburg, No 3, med kardanupphängning, diameter 18 cm, i trälåda

Lock saknas

Nautica/Technica

Torrkompass

Budhistorik (2 bud)

687166
686624

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.