Marc Chagall färglitografi

173732

CHAGALL, Marc (1887-1985): Komposition, signerad och daterad i trycket Marc Chagall 1950, färglitografi, 36X51 cm

Marc Chagall färglitografi
Budhistorik (7 bud)
667465
700
667107
650
663140
600
667106
600
663140
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.