Ryan färgserigrafi

173731

RYAN, Richard (född 1974): "St Patrics Cathedral " ur Manhattan in fashion, signerad och numrerad Ryan 96/350, färgserigrafi, 62x48 cm

Ryan färgserigrafi
Budhistorik (2 bud)

669236
665261
950

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.