Strüver färgserigrafi

173728

STRÜVER, Marcel van Zuylen (samtida) "Incident in Spain I", signerad och numrerad 273/350, färgserigrafi, 69x48 cm

Strüver färgserigrafi

Budhistorik (1 bud)

666970
2013-03-10 15:44:38
950

2013-03-11 kl 19:56
Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.