Strüver färgserigrafi

173727

STRÜVER, Marcel van Zuylen (samtida): "Reservoir dogs", signerad och numrerad 273/350, färgserigrafi, 69x48 cm

Strüver färgserigrafi
Budhistorik (9 bud)
668900
1 600
668821
668894
668821
1 400
668892
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.