Bordsur Junghans

173725

BORSDUR, 1930-tal, Junghans, fanérat i rot, höjd 21, 38x14 cm, nyckel och pendel medföljer

Smärre fanérskador

Klockor/Ur

Bordsur Junghans

Budhistorik (5 bud)
666197
500
665927
450
664310
657821
654337

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.