Kompass i ekfodral

173716

VÄTSKEKOMPASS, 1800-talets senare del, signerad J. W. Searby & Son, Lowestoft, mässing, med kardanupphängning, diameter 18 cm, i ekfodral

Nautica/Technica

Kompass i ekfodral

Budhistorik (6 bud)
687622
1 400
686701
1 300
687620
1 300
686701
686700

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.