Kräftskål kräfttallrikar Rörstrand

173711

KRÄFTSKÅL, KRÄFTTALLRIKAR, 6 st., Rörstrand, skålens höjd 13, diameter 25, tallrikarnas diameter 22 cm

Skador, krackeleringar, missfärgningar

Keramik/Porslin

Budhistorik (21 bud)
670390
4 800
669442
4 600
669156
4 400
669439
4 200
669156

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.