Lockurnor i majolika

173709

LOCKURNOR, 1 par, keramik, Rörstrand, majolika, omkring 1900, höjd 45 cm

Lagningar, skador

Keramik/Porslin

Lockurnor i majolika

Budhistorik (11 bud)
670207
670377
670207
1 900
658479
1 800
664643
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.