Kinesisk akvarell och träsnitt

173697

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, 2 st, Kina, akvarell resp träsnitt, 1900-tal, 45x30 resp 28x19 cm

Orientaliskt, Konst

Budhistorik

2013-03-09 kl 22:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.