Hans Erik Eriksson oljemålning

173685

ERIKSSON, Hans Erik (1921-1997): Fönsterutsikt med blommor, signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, 50x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
667304
450
667244
667303
667244
657152

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.