Akke Kumlien oljemålning

173684

KUMLIEN, Akke (1884-1949): Stockholmsmotiv med Slottet, signerad A Kumlien, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Akke Kumlien oljemålning

Budhistorik (5 bud)
661992
665218
950
661992
650
665217
600
661992

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.