Kandelabrar 1800-talets andra hälft

173674

KANDELABRAR, 1 par, för 6 ljus vardera, 1800-talets andra hälft, förgyllda, behängda med prismor, höjd 59 cm

Belysning, Ljusstakar

Budhistorik (5 bud)
661316
6 200
655495
6 000
654206
5 200
654128
5 000
654060

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.