Skål Rörstrand majolika

173670

SKÅL, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, handtag i form av drakar, längd 40 cm

Smärre nagg.

Keramik/Porslin

Skål Rörstrand majolika

Budhistorik (13 bud)
656860
950
662966
900
656860
850
662961
656860
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.