Urna Rörstrand majolika

173668

URNA, 1800-tal, Rörstrand, majolika, höjd 50 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Urna Rörstrand majolika

Budhistorik (3 bud)

665825
655412
655056

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.