Rökande man blandteknik

173667

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Rökande man, signerad, daterad Zürich 1916, blandteknik, 64x44 cm

Veck

Konst, Måleri

Rökande man blandteknik

Budhistorik (44 bud)
667436
70 000
667432
68 000
667432
64 000
667434
62 000
667432
60 000

Slutpris SEK:
70 000
7 049 EUR, 8 008 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.