Skål glas Höglund

173666

SKÅL på fot, Erik Höglund, Strömbergshyttan, signerad, numrerad 22/50, glas, höjd 22, diameter 23,5 cm

Glas, Konstglas

Skål glas Höglund

Budhistorik (10 bud)
664965
664787
3 800
664963
3 600
664787
3 200
664786

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.