F Clairval blomsterstilleben

173665

CLAIRVAL, F (18/1900-tal): Blomsterstilleben, signerad F Clairval, olja på pannå, 55x37 cm

Konst, Måleri

F Clairval blomsterstilleben

Budhistorik (5 bud)
666888
2 400
666884
666574
666193
450
659639

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.