Oidentifierad konstnär blandteknik

173663

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Kvinnostudie, signerad och daterad Kuriyama 1974, blandteknik på papper, ca 50x35 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

657415
2013-03-04 18:00:36

2013-03-10 kl 18:55
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.